Yazılım

İşinize Özel Yazılımlarla İşinizi Özelleştirin! Günümüzde piyasada ücretli veya ücretsiz olarak neredeyse her iş için bir yazılım geliştirilmiş durumda. Ancak bu yazılımlar sizin isteğinize özel değil sadece genel ihtiyaçları karşılayacak şekilde geliştirdikleri için işinizin sürekliliğini sağlamak konusunda yetersiz kalırlar. Özellikle Coğrafi Bilgi Sistemleri yazılımı alanında bu seçenek bolluğu daha da daralıyor ve ihtiyaçlarınız diğer sektörlere göre daha az karşılanır hale geliyor. Mekansal Bulut ekibi olarak uzman yazılımcı kadromuzla birlikte kurumunuza ve işinize özel Coğrafi Bilgi Sistemleri yazılımları geliştirir ve bunların daha sonraki desteğini size sağlarız. Yazılımlarımızı geliştirirken kurumunuzun anlık ihtiyaçlarının yanı sıra gelecekte ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurur ve sürdürülebilir bir iş akışı sağlamanız konusunda size garantili bir ortam sağlamış oluruz.

Kodlama

Bir yazılımın yeteneklerini kodlamasındaki profesyonellik belirler. Profesyonel şekilde kodlanmamış yazılımlar gelecekte geliştirilebilir olma özelliği taşımamasının yanı sıra güncel ihtiyaçlarınızı da karşılamak konusunda yetersiz kalacaktır. Üstelik Coğrafi Bilgi Sistemleri yazılımları içlerinde barındırmak zorunda oldukları özel bileşenler sayesinde bu karışıklığın daha fazla artmasına yol açacak bir ortam hazırlamaktadır. Tüm bunlardan dolayı yazılımınızı kodlarken en ince detayını kadar düşünerek anlık teknolojileri yakalar ve gelecek teknolojilere hazır bir yazılımı sizin için üretiriz.

Tasarım

Yazılımların işlevselliği her ne kadar önemli olsa da tasarım bakımından zayıf olan yazılımlar piyasada tutunamamakta ve kullanım esnasında kullanıcıya zor anlar yaşatmaktadır. Yazılımınızı kullanacak olan elemanlarınız ya da müşterileriniz yazılımınızın muhteşem işlevlerine ulaşamadıktan ve tasarımını anlayamadıktan sonra sahip olduğunuz yazılımın ne kadar gelişmiş olduğunun hiçbir önemi kalmamaktadır. Coğrafi Bilgi Sistemleri yazılımlarının karmaşıklığı da göz önünde bulundurulursa tasarımın önemi iyice ortaya çıkmaktadır. Bu karışıklığı yaşamamak ve elinizdeki Coğrafi Bilgi Sistemi yazılımına uygun bir tasarım geliştirmek ya da sıfırdan sizin için bir CBS yazılımı oluştururarak muhteşem bir tasarımla size sunmak için daima hazırız.

Test

Yazılımınız tasarım ve kodlama açısından hazır olduğu anda test aşamasına geçilmelidir. Test aşamasından geçmeden doğrudan piyasaya sürülen yazılımlar, yazılımcı tarafından fark edilemeyen işlevsel eksiklerle dolu olabilir. Bu tür eksiklikler hem yazılım için harcadığınız kaynakların boşa gitmesine hem de tekrardan düzeltilmesi için geçirdiğiniz zamanın kaybına neden olacaktır. Bu kayıpları yaşamamak adına gerçek bir ekiple yazılımınızın test edilmesi sizin faydanıza olur. Mekansal Bulut kendi içerisindeki ve dış bağlantılarından gelen test ekibiyle yazılımınızı en ince detaylarına kadar test edip oluşabilecek açıkları, hataları ve işlev eksikliklerini önceden belirler ve müdahale eder. Böylece hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edersiniz.

Metni Paylaş