Güvenlik

Sisteminizi Koruyun İş Kaybı Yaşamayın!
Sistemlerinizin güvenliğini sağlamadığınız sürece her an tüm verilerinizi ve sisteminizi kaybetme riskiyle karşı karşıya olursunuz. Uzman bir ekipten yardım alarak sistem güvenliğinizi sağlamak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Coğrafi Bilgi Sistemleri’nin gerektirdiği bütün güvenlik önlemleri tarafımızdan en güncel şekilde araştırılmakta ve uygulanmaktadır. Unutmayın, günümüz standartlarına uygun olmayan güvenlik önlemleri sizi daima risklere karşı korunmasız bırakır.

İnternet bağlantısına sahip bütün donanımlar dışarıdan gelecek olan tehditlere açıktır. Bu tehditlerden korunmak için her an güncel korunma önlemlerini almış olmanız gerekmektedir. Eğer ağınızda herhangi bir güvenlik açığı bulunuyorsa donanımınızdan bağımsız olarak ağınıza sızılabilir ve bu sızma üzerinden bütün verileriniz çalınabilir ya da kullanılamaz hale getirilebilir. Böyle bir durum bütün işinizin durmasına neden olacaktır. Tüm bunların önüne geçmek için Mekansal Bulut ekibinin ağ güvenliği konusunda tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Metni Paylaş