Bulut

Daha etkili ve ekonomik yönetim için Mekansal Bulut

Mekansal Bulut’un bulut hizmeti; ekonomik, ölçeklenebilir ve güvenli iş takibi ve yönetimi için özel olarak tasarlanmıştır. Mekansal Bulut, yerel yönetimler başta olmak üzere, üst düzey yöneticiler, idareciler, denetleyiciler, teknikerler ve arazideki işçilere kadar pek çok personelin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Her personel, kendi görevine özel yetkilerle sisteme giriş yaptığı için çalışmalarınız gerçek zamanlı ve yönetilebilir hale gelmektedir.

Çalışmalarınıza dilediğiniz yerden güvenle erişin

Mekansal Bulut ile cihazınıza masraflı yazılımlar kurmaya gerek duymadan verilerinize erişebilirsiniz. Size özel şifre ve yetkiniz dahilinde erişebildiğiniz verileri kolayca güncelleyebilir, görüntüleyebilir ve dönüştürebilirsiniz. Artık Mekansal Bulut ile hem arazide hem de ofiste zahmetsiz veri kontrolü yapabileceksiniz.

Hızlı, güvenli ve pratik kaydetme gücü

Cihazınız arızalansa bile çalışmalarınız güvende. Kolaylıkla erişebildiğiniz çalışmalarınızı kaydettiğiniz andan itibaren Mekansal Bulut veri depolama sistemi anında çalışmanızı saklayacaktır. İster tabletten, ister ofis bilgisayarınızdan kolaylıkla ve anında çalışmalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Paylaşılan çalışmalar artık daha kolay

Mekansal Bulut’un merkezi veri depolama sistemi ile defalarca düzenleme yapmak zorunda kalmayacaksınız. Düzenleme yaptığınız konumsal ve tablo verileri anında yetkili kişilerin görebileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle Mekansal Bulut ile büyük konumsal verileri sabit diskler arasında aktarmaya veya sürekli veri gönderilen mail kalabalığına son!

Dinamik, entegre ve güncel projelere yer açın!

Konumsal veriler, sürekli güncel kalması gereken bilgiler içermektedir. Bu çalışmaların büyük bir kısmı verileri güncellemek ve önemli kurumlarla entegre olmakla geçmektedir. Mekansal Bulut gücüyle verilerinizi kolayca başka konumsal verilerle entegre tutabilir, çalışmanızın her aşamasını anında takip edebilirsiniz