Beyaz Masa

Mekansal Bulut Beyaz Masa Modülü, vatandaştan ya da müşteriden gelen şikayetlerin harita üzerinde anında görüntülenebilmesi ve ekiplerin ilgili şikayete yönlendirilmesini sağlayan bir modüldür. Bu işlevinin yanı sıra ilgili iş için sahada bulunan çalışanlarınıza bildirim göndermenizi ve konumlarını görebilmenizi sağlar.

Beyaz Masa

Tüm Şikayetler Tek Ekranda

Vatandaştan gelen bütün şikayetleri bir ekranda görerek hızlı analizler yapabilirsiniz. Bu size hem vakit kazandırır hem de renklendirme farklılıkları ile şikayetleri birbirinden ayırt etme fırsatı tanır. Harita üzerinde görüyor olmanız da şikayetlerin yoğunlaştığı alanları fark etmenizi sağlar ve bu durum için alacağınız önlemler için bir ön fikir oluşturur. 

  • Tek ekrandan toplu inceleme fırsatı
  • Hızlı aksiyon
  • Kolay analiz
Beyaz Masa

Şikayetleri Detaylı Görme İmkanı

Şikayetleri topluca gördükten sonra tek tek detaylarına bakmak isterseniz bir tıkla bu işleminizi halledebilirsiniz. İstediğiniz bir şikayet kaydına tıklayarak şikayetin tüm detaylarını inceleme imkanı bulursunuz. Üstelik şikayet detaylarını incelerken çözülme durumunu da anlık olarak görebilirsiniz. 

  • Şikayet durumlarını anlık görüntüleyin
  • Şikayetleri en ince detaylarına kadar görün
  • Şikayetleri tekil olarak harita üstünde görün
Beyaz Masa

Şikayetlere Personel Görevlendirin

Vatandaş tarafından size gönderilen şikayetlere hızlı müdahale için şikayetle ilgilenecek personeli anında bir tık ile görevlendirin. Bu görevlendirmeyi yaparken ilgili şikayeti çözebilecek personelin kim olduğunu da yine aynı ekran üzerinden listeleyerek zamandan kazanın. 

  • Personel yönlendirmeyle hızlı müdahale
  • Personel yeteneklerine göre şikayet görevlendirmesi
  • Zamandan tasarruf
Beyaz Masa
Hakkında Merak Edilenler
Vatandaş şikayet sistemine sahip olmak isteyen tüm belediyeler ya da müşterisinden gelen şikayetleri yönetmek isteyen özel şirketler kullanabilir.
Yazılımı kullanmak isteyen kuruluşlar ana modül olan Mekansal Bulut GIS modülü ile birlikte Beyaz Masa yazılımını yıllık lisans satın alarak kurum odaklı kullanabilir.
Mekansal Bulut’un size sağlayacağı ve veri yapınıza özel olarak hazırlanacak migration tool(taşıma araçları) ile verilerinizi kayıpsız şekilde Mekansal Bulut Beyaz Masa yazılımına uyumlu olarak taşıyabilirsiniz.