CBS Proje Geliştirme ve Analiz

Kurumunuz için düşündüğünüz CBS projelerinin geliştirilmesi için uzman bir ekibe ihtiyacınız olduğu anda Mekansal Bulut olarak size hizmet sağlamaktan mutluluk duyarız. Projenizin başarıya ulaşması için gözden geçirilmesi gereken her detayı dikkatli şekilde inceler, proje geliştirme adımlarını profesyonel şekilde uygularız. İşimizi yaparken en iyi ürünü elde etmek amacıyla daima disiplinli ve akademik çalışmaya özen gösteriyoruz. Bu bağlamda CBS’de proje geliştirmek için izlenen en modern yöntemleri sizin projenize de uygularız. Günümüzde bir CBS projesi geliştirirken izlenebilecek en modern yöntem ise bizim tarafımızdan da kullanılan bilimsel proje yönetim adımlarıdır. Bu adımları şöyle sıralayabiliriz:

  • Projenin konusunu seçmek ya da daha önceden belirlendiyse konuyu incelemek
  • Bilgi toplamak ve eldeki bilgilere yenilerini eklemek
  • Oluşturulan ve sonradan eklenen verilerin tanımlandırmasını yapmak
  • Projenin yürütülme aşamalarını belirlemek
  • Değerlendirme ve rapor hazırlamak

Projenin Konusu Hakkında Değerlendirmeler

Projenizi Birlikte Değerlendirelim!
Elinizde daha önceden bulunan bir projenizi devam ettirmek isteyebilir ya da sadece aklınızda tasarladığınız ve henüz harekete geçirmediğiniz projelerinizi harekete geçirmek isteyebilirsiniz. Coğrafi Bilgi Sistemleri’nde günümüzün standartlarında bir projeye sahip olmak için uzun mesailer yapmak ve standartları yakalamak zorundasınız. Oysa zaman harcamanız gereken şey Coğrafi Bilgi Sistemeleri’nin nasıl geliştirileceği değil projenize nasıl uyarlanacağını belirlemektir. Böyle bir durumda sıfırdan CBS nedir şeklinde araştırma yapmak yerine en modern teknolojileri ve günümüz standartlarını uygulayan Mekansal Bulut ekibi projeniz için en uygun CBS proje geliştirme işlemlerinde yanınızda olacaktır.

Bilgi Toplama ve Geliştirme İşlemleri

Projenizi Geliştirip Zenginleştirelim!
CBS’de proje geliştirmek için projenizin amacını ve gereksinimlerini belirledikten sonra karşınıza çıkacak en büyük engellerden biri de projenizde kullanacağınız veri setlerinin oluşturulması ve bu veri setlerine uygun verinin hazırlanması olacaktır. Eğer elinizdeki projenin Dünya standartlarında bir proje olmasını istiyorsanız veriniz de buna uyumlu olmalıdır. Veri yönetimi ve veri yönetim uzmanlığı tam bu anda ihtiyaç olarak karşınıza çıkacaktır. Uzman veri yönetim personelimiz tarafından sizin için oluşturulacak veri setleriyle işinize profesyonel bir veri tabanı oluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Projenin Yürütülme Aşamalarını Belirlemek

İyi Yürütülen Proje = İyi Sonuç
Başlangıç için gereken tüm adımları atlattığınızda ve elinizde projeniz hakkında genel değerlendirmeler ile veriniz hazır olduğunda artık projenizin yürütülme süreçlerini de belirlemeniz gerekmektedir. Profesyonel bir yönetim süreci izlenmedikçe günümüz şartlarında hiçbir proje kalıcı olamamaktadır. Daha önceki tecrübelerimizi de kullanarak projenize en uygun yürütme aşamalarını sizinle birlikte belirleyebiliriz.

Metni Paylaş