Eğitim ve Danışmanlık

Kariyerinize Mekansal Bulut ile yön verin

Coğrafya Bilgi Sistemleri konusunda deneyimli firmamızın eğitim etkinlikleri ile kariyerinize önemli bir katkı yapabilirsiniz. Lisanslı (ESRI ArcGIS) ve açık kaynak kodlu CBS uygulamaları (QGIS, PostGIS, OSGeo) dersleri alarak her ölçekte proje için aranan eleman olma fırsatı sizleri bekliyor.

Katma değer üretebilen personeller kazanın

Coğrafya Bilgi Sistemleri eğitimi sadece harita ve benzeri konularla sınırlı değildir. Hangi dalda projeler yürütüyor olursanız olun CBS analiz yeteneğine sahip personeller yetiştirmenin karşılığını kolaylıkla alabilirsiniz. Kaynak analizleri, ulaşım, bölge analizleri ve öngörü modelleme gibi yüzlerce yetenek ile konumsal verilerin dünyasına kapılarınızı açabilirsiniz. Konumsal verilerin gücü ile yetkin analizler yaparak kazanmanın keyfini yaşayın!

Eğitim, gelişim ve paylaşım

Açık kaynak kodlu araçlarla sistem kurulumu, veri tabanı seçimi ve analiz yazılımları konusunda tecrübeli eğitmenlerimizden ders alarak kişisel veya büyük ölçekli, ekonomik projeler hayata geçirebilirsiniz. Sistem kurulumu sürecinden veri üretim aşamasına, veri üretim aşamasından veri analiz ve sunumuna kadar bütün süreci konu alan kapsamlı eğitim programımızla sadece bir kullanıcı olmakla kalmayacak aynı zamanda geliştirici (developer) olma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.

Metni Paylaş